Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz Tedavisi: CoolSculpting 

 

Bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting™, lokal fazlalıkları hedef alarak, bölgesel fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayan yenilikçi bir sistemdir. 

CoolSculpting™, lokal fazlalıkları hedef alarak daha biçimli bir vücut yaratan bir sistemdir. Sadece tek seansta kalıcı sonuçlar sağlayan CoolSculpting soğuk lipoliz denen bir bölgesel incelme yöntemidir.  Soğuk lipoliz işlemi yağ dokusunun dondurucu bir soğuğa maruz bırakılmasıdır. -8, hatta -11’lere kadar varan bu dondurucu soğuk yağ hücresinin bütünlüğünü bozarak, hücrenin parçalanmasına neden olur. Bunu yaparken de kas, sinir gibi çevre dokulara herhangi bir zarar vermez.

Her Soğuk Lipoliz Sistemi Aynı Değildir

 

Tek FDA onaylı soğuk lipoliz teknolojisi CoolSculpting’dir.  2009 yılında geliştirildiğinden beri tüm dünyada milyonlarca hasta üstünde başarıyla uygulanmış, etkinliği 100’den fazla bilimsel araştırmayla kanıtlanmıştır.  

Bölgesel yağlanma sorunu yaşayan, daha biçimli bir siluete kavuşmak isteyen ama cerrahi bir müdahale yaptırmaktan kaçınan herkes CoolSculpting teknolojisinden faydalanabilir.  Sistemin en önemli artılarından biri de tedavinin hemen ardından işinize, sosyal yaşamanıza geri dönebilmeniz. Ağrısız ve acısız bir işlem olması, tek bir seansta etkisini göstermesi de CoolSculpting’i milenyumun en popüler bölgesel incelme tedavisi haline getiriyor.

Abone Olun

Haber Bülteni

Kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olun